פאות יוקרה – מיכל חדד

סלון הבוטיק של מיכל חדד מתמחה בבניית פאות חדשות ובשדרוג פאות ישנות.

באייקון הלוגו ביקשנו לתת אפקט "השערה" לאות הראשונה בשמה של מיכל "M". הצבעוניות העזה נבחרה כדי לבדל את מיכל משאר הפאניות בשוק.

את הפרסומות של מיכל חדד יצרנו לאחר חשיבה אינטנסיבית ומעמיקה שכללה מחקר וסקר שוק. מה גורם לנשים ללכת לפאנית כזו או אחרת? מהו הדבר האידיאלי החשוב ביותר לכל אישה שרוכשת פאה?

שאלנו נשים רבות בטווחי גיל שונים מה הן אוהבות לפגוש אצל הפאנית שלהן. בנוסף היה חשוב לנו מאד להדגיש את המקצועיות הבלתי מתפשרת, את האיכות הבינלאומית הפרפקציוניסטית של מיכל ואת התוצר המושלם שהיא מגישה ללקוחותיה.

תוצאות הסקר העידו פה אחד שהדבר החשוב ביותר הוא היחס, ההקשבה והשרות. כשפאנית מקשיבה לך והיא איתך יש לך סיכויים גבוהים מאד להגיע למוצר שעליו חלמת.

חיפשנו אלמנט ויזואלי מיוחד, שונה ואחר מכל מה שהתרגלנו לראות בפרסומות של פאניות, אלמנט כזה שיכלול בתוכו את כל מה שאנחנו רוצים להעביר בפרסומת: שיער מעולה, איכות ללא מתחרים ושרות שלא תפגשי בשום מקום.

ואז… צצה לה כפפת המשי שליוותה את הקמפיין לאורך כל הדרך והטמיעה את המותג 'מיכל חדד' כמותג על שכל מה שהוא עושה נעשה 'בכפפות של משי'.

הצבעים, הקונטרסט והאלמנטים הוויזואליים ליוו את המותג מיצירת הלוגו ועד לעיצוב הסלון וכל המוצרים הנלווים כמו שקיות, כרטיסיות, אריזות, קטלוג ועוד.