יעל פיינגולד

המרכז לפיתוח מצויינות עסקית הוא בבעלותה של יעל פיינגולד – מנטורית חלוצה שהכשירה למעלה מ-400 נשות עסקים חרדיות, מוכרת ואהובה שביקשה לרענן את המיתוג הישן.

ובניגוד לכל אלה שאוהבים להפציץ ברעיונות "גאוניים" הפעם החלטנו ללכת על אייקון פשוט ומוכר אך כזה שמגלם בדיוק את ההבטחה של יעל – פריצה עסקית!

הצבע הצהוב – המסמל תעוזה, תנועה והתקדמות מתמדת משתלב יופי עם השחור הקלאסי המקורקע, זה שיודע בדיוק מה הוא צריך לעשות ואיך:)…

לחיי ההצלחה שלך – זו היא מנטרה שיעל נוהגת לחתום בה את המיילים שלה, את המנטרה הזאת לקחנו ושילבנו אותה כחלק אינטגרלי מהמיתוג.

הגימיק העיצובי מופיע דווקא בהיררכיה המעניינת של הלוגו בה האייקון, שם העסק ושורת המיצוב מופיעים זה לצד זה. אחרי נסיונות רבים החלטנו לעצב את הלוגו דווקא באופן הזה כי לכל האלמנטים יחד יש חשיבות קריטית בהעברת המסרים.

ב-26.3.23 הושק המיתוג החדש ביום עיון מיוחד לבוגרות המרכז מכל הזמנים.
המפגש היה בסימן פי שניים כפול – כל ההרצאות עסקו בהכפלת המשאבים הקריטיים למינוף העסק.
המסרים (שבחרנו בקפידה) במיתוג הערב נשענו אך ורק על כאלה מעולם התוכן הייחודי של יעל פיינגולד, אבני דרך המהווים פלטפורמה לשיטה שיעל פיתחה, הציטוטים שהפכו למנטרות בתהליך האימון איתה.
אומץ. השפעה. ריווחיות – שלושת מעגלי ההשפעה הקריטיים לכל אשת עסקים באשר היא היוו אף הם חלק ממיתוג הערב.
שימו לב לפינוקים וההשקעות עד הפרטים הקטנים: ממחברות ממותגות, עטים, פלייסמנטים, מגנטים שחולקו כמזכרת, תוכניה וברכת המזון וכלה ברולאפים היפיפיים שקיבלו את פני הבאות.
כל המוצרים הממותגים העבירו בגאון את ערכי המותג.